Pierwsza Gala Thermex Serwis

Firma Budowana Sercem

Dlaczego Gala...

Firma Thermex Serwis istnieje na rynku branży instalacji HVAC od 20 lat. Poza aktywnością biznesową wielokrotnie włączała się w działania charytatywne, wspierając fundacje i stowarzyszenia. Tym samym stworzyła przestrzeń mądrego biznesu opartego nie tylko na profesjonalnych usługach, ale także na dzieleniu się z potrzebującymi.

Thermex Serwis jako motto i jednocześnie tytuł swojej pierwszej Gali, przyjął hasło „Firma Budowana Sercem”. Podkreśla w ten sposób, jak ważnym elementem rozwoju firmy jest dobroczynność i współpraca z instytucjami niosącymi pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna.

Pierwsza Gala Thermex Serwis, dzięki staraniom Prezesa firmy, Pani Anety Minkowskiej, będzie poświęcona wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Bytomiu, kierowanego przez Panią Annę Dziąsko.

Współpraca pomiędzy instytucjami trwa od wielu lat i tegoroczne wydarzenie jest ukoronowaniem ich relacji.
Podczas uroczystości, na którą zostali zaproszeni Partnerzy i Klienci firmy, oraz samorządowcy województwa śląskiego, odbędzie się aukcja z licytacją przedmiotów podarowanych przez znane osobistości, m.in. przez zawodników Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Cały dochód z aukcji zostanie przekazany stowarzyszeniu PSONI.

Gala „Firma Budowana Sercem”, która odbędzie się 30 września, jest częścią dwudniowego wydarzenia. Tego samego dnia, w ramach eventu odbędzie się Seminarium „Ekonomia i Ekologia w HVAC”.

Tematyka prelekcji i wykładów poruszająca kwestie ekologii jest ważnym i potrzebnym głosem w przestrzeni HVAC. 

Wstęp na wykłady jest możliwy po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu uczestnictwa.

Honorowy Patronat nad seminarium objęła Śląska Izba Budownictwa.

Podczas Gali zaprezentuje się zespół Dima Gorelik Trio, tworzony przez artystów z Izraela, Ukrainy i Polski. Muzycy poruszają się w przestrzeni ethno-jazzu opartego na tradycyjnej muzyce izraelskiej, włączając w swoje brzmienia wpływy muzyki z całego świata.

Thermex Serwis Sp. z o.o.

 

Prezes: Aneta Minkowska

 

 

 

Thermex Serwis działa na rynku klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania od 2000 roku. Od samego początku pracujemy z największymi sieciami sklepów, galeriami handlowymi, hurtowniami farmaceutycznymi, szpitalami i centrami logistycznymi na terenie całej Polski.

Nie ma znaczenia, czy potrzebują Państwo serwisu w Krakowie, czy w Szczecinie – dojedziemy wszędzie, to nasza codzienna praca.
Jeśli podpisujemy umowę, zapewniamy nie tylko obowiązkowe przeglądy dwa razy w roku, ale także stałą obsługę serwisową obejmującą przyjazd pogotowia działającego całodobowo do sytuacji awaryjnej.

OREW Bytom

 

Dyrektor: mgr Anna Dziąsko

 
 

Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy (OREW) prowadzi kompleksową edukację, rehabilitację i rewalidację dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym z chorobami sprzężonymi oraz niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim od 2,5 do 25 roku życia.

Nasi wychowankowie realizują w placówce obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego, obowiązek szkolny bądź nauki, uczestniczą w indywidualnych zajęciach z psychologiem, logopedą oraz fizjoterapeutą. Korzystają również z zajęć w Sali Snoezelen, siłowni, hydroterapii oraz animaloterapii ( dogo-, felino- i hipoterapii oraz czasami alpako terapii).

Agenda:

Uroczysta Gala Firmy Thermex Serwis Sp. z o.o. / 30 wrzesnia 2022

Miejsce: Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim

1. Przywitanie Gości we foyer / 17:15 – 17:50

2. Rozpoczęcie Gali / 18:00

   – przywitanie Gości

   – przedstawienie zaproszonych Gości

   – omówienie celu Gali

3. Historia i misja Firmy / 18:20

   – Aneta Minkowska ( Firma Thermex od założenia + osiągniecia, plany, współprace, cele – prezentacja )

4. Przedstawienie OREW Bytom / 18:40

   – Anna Dziąsko ( historia, założenia, misja – prezentacja )

5. Aukcja / 19:00

6. Przerwa techniczna dla zespołu / 19:30

7. Koncert / 20:00

8. Bankiet / 21:00

9. Zakończenie / około 23:00

Lokalizacja:

Przedstawiamy lokalizację Gali.
Na mapie znajduje się zaznaczony punkt docelowy:

Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim

EnglishFrenchGermanPolishRussian
Skip to content