O nas - Thermex Serwis

Powietrze, którym oddychamy, ma życiodajną moc. Jest warunkiem naszej egzystencji na ziemi. Co więcej, jego czystość i temperatura wpływa na jakość naszego funkcjonowania. Wiemy to doskonale, ponieważ od 2000 roku, dbamy o jakość powietrza:

  • w sklepach wielkopowierzchniowych,
  • w  galeriach handlowych,
  • centrach logistycznych.

Od samego początku pracujemy z największymi i jako partnerzy wspieramy Państwa w zakresie wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania.

Naszą opieką obejmujemy wszystkie aspekty techniczne począwszy od projektu instalacji aż po jej montaż, późniejszy serwis i modernizację. Niezależnie od tego, na którym jesteście Państwo etapie, chętnie wyciągniemy pomocną dłoń i wspólnie dobierzemy najlepsze dla Państwa rozwiązania. Świat pędzi naprzód, jutro jest dziś. Porozmawiamy o przyszłości, o potrzebach i wymaganiach Państwa przedsiębiorstwach w zakresie:

  • energooszczędności,
  • wykorzystania nowych w technologii,
  • ochrony środowiska.

Do Państwa dyspozycji oddajemy także serwis, który działa na terenie całego kraju. Zajmiemy się obowiązkowymi przeglądami we wszystkich Państwa obiektach.

Czy zadali sobie kiedyś  Państwo pytanie, jak długo może funkcjonować budynek bez dostarczenia świeżego powietrza o odpowiedniej temperaturze? Jeśli tak, proszę pamiętać, że w razie awarii nasi specjaliści są w stanie przybyć  w ciągu 24h i rozpocząć prace naprawcze.

Ciągle się uczymy i podnosimy swoje kompetencje. Technologia pędzi naprzód, a my depczemy jej po piętach.

Inteligentne budynki, automatyka przemysłowa to już nie przyszłość, to rzeczywistość, którą pomożemy wdrożyć, by działała dla Państwa korzyści. 

EnglishFrenchGermanPolishRussian
Skip to content